Showing all 5 results
China
Glass Shelf Bracket for Slotted Channel – 15cm – 45cm
In stock
$0.70 – $1.30Price range: $0.70 through $1.30
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
H2 1001
| Brand | Chabco |
|---|---|
| Color | Chrome |
| Country of origin | China |
| Size | 15cm, 18cm, 20cm, 25cm, 30cm, 36cm, 40cm, 45cm |
Wood Shelf Bracket for Slotted Channel
In stock
$0.80 – $1.20Price range: $0.80 through $1.20
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
H2 1011
| Brand | Chabco |
|---|---|
| Color | Chrome |
| Country of origin | China |
| Size | 20cm, 25cm, 30cm, 35cm, 40cm |
Wavy Display Arm With Balls For Wall
In stock
$1.00 – $1.50Price range: $1.00 through $1.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
HCW 1051
| Brand | Chabco |
|---|---|
| Color | Chrome |
| Country of origin | China |
| Size | 30cm, 35cm, 40cm |
Waterfall Arm With Pins For Wall
In stock
$2.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
HCW 602
| Brand | Chabco |
|---|---|
| Color | Chrome |
| Country of origin | China |
| Size | 35cm, 40cm |
Wavy Display Arm With Balls For Rectangular Crossbar
In stock
$1.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
HU2 1051
| Brand | Chabco |
|---|---|
| Color | Chrome |
| Series | HU2 |
| Country of origin | China |
| Size | 30cm, 35cm, 40cm |