Showing 19–35 of 35 results
16″ 40W Stand Fan With 3 Speed Control
In stock
$25.00
SKU:
KEFC007B
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Size | 16″ |
| Power | 40W |
| Color | Black |
18″ 60W 3-in-1 Industial Fan With 3 Speed Control
Out of stock
$30.00
SKU:
KEFC008B
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Size | 18″ |
| Power | 60W |
| Color | Black |
1850W~2200W 1.7L Stainless Steel Electric Kettle
In stock
$25.00
SKU:
KEKT004W
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Capacity | 1.7L |
| Power | 1850~2200W |
| Material | Stainless Steel |
1850W~2200W Glass Electric Kettle With LED Light Boiling Indicator
In stock
$25.00
SKU:
KEKT018B
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Capacity | 1.8L |
| Power | 1850-2200W |
| Color | Black |
2500W~3000W 1.8L Glass & Stainless Steel Electric Kettle
In stock
$39.00
SKU:
KEKT025M
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Capacity | 1.8L |
| Power | 2500-3000W |
1850W~2200W 1.7L White Plastic Electric Kettle
In stock
$19.00
SKU:
KEKT027W
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Capacity | 1.7L |
| Power | 1850-2200W |
650ML Plastic Protein Shaker Bottle
In stock
$4.00
SKU:
KMTT025L
| Color | Blue |
|---|---|
| Size | 200mm*75mm |
| Material | Plastic |
| Capacity | 650ml |
| Weight | 100g |
| Brand | Decakila |
Two 900ml Stainless Steel Water Bottle Set
In stock
$29.00
SKU:
KMTT027B
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Size | 90mmx255mm |
| Capacity | 900ml |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Black, Blue |
850ml Plasstic Water Botle With leakproof Design
In stock
$4.50
SKU:
KMTT029L
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Weight | 135g |
| Size | 255mmx75mm |
| Capacity | 850ml |
| Color | Blue |