Showing 1–18 of 118 results
Portable Electric Double Hot Plate For Home & Office
In stock
$19.99
SKU:
KECC005B
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Power | 1000W+1000W |
| Material | Cast Iron |
| Color | Black |
2000W Stainless Steel Conatact Grill With Temperature Regulator
In stock
$59.00
SKU:
KEEC031B
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Size | L290×W240mm |
| Power | 2000W |
1400W 4.5L Air Fryer With Precision Cooking, Easy Cleanup, Safety Assurance & Touch Control
In stock
$69.00
SKU:
KEEC039B
1350W 7L Air Fryer With Precision Cooking, Easy Cleanup, Safety Assurance & Touch Control
In stock
$99.00
SKU:
KEEC041B
750W Sandwich Panini Press Toaster
In stock
$19.00
SKU:
KEEC046B
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Size | L215×W125mm |
| Power | 750W |
750W Sandwich Panini Press Toaster
In stock
$29.00
SKU:
KEEC048M
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Size | L235×W132mm |
| Power | 750W |
850W Stainless Steel 2 In 1 Grill With Temperature Regulator
In stock
$25.00
SKU:
KEEC049M
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Size | L230×W145mm |
| Power | 850W |
| Color | Black |
1600W 28L Electric Oven WIth Adjustable Temperature & Convenient Timer
In stock
$60.00
SKU:
KEEV009B
2000W 50L Electric Oven WIth Adjustable Temperature & Convenient Timer
In stock
$99.00
SKU:
KEEV011B