Showing 19–36 of 118 results
90L Efficient Energy Rating Mini Fridge With 2 Removable Wire Shelves
In stock
$175.00
SKU:
KEFG002W
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Capacity | 90L/3.2Cu.Ft |
| Color | Silver |
400W 1.5L Two Speed Pulse Function Stainless Steel Blades Table Blender
In stock
$29.00
SKU:
KEJB001W
200W 2 Speed Mode Hand Blender
In stock
$19.00
SKU:
KEJB016W
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Power | 200W |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
250W 600ml Wired Personal Blender With Two Plastic Bottles
In stock
$35.00
SKU:
KEJB033L
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Capacity | 600mL ~ 600ml |
| Power | 250W |
600W 4 IN 1 Handheld Blender With 600ml Measuring Cup
In stock
$45.00
SKU:
KEJB038W
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Power | 600W |
1200W 2 IN 1 Handheld Blender With 600ml Measuring Cup
Out of stock
$39.00
SKU:
KEJB039M
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Power | 1200W |
160W Electric Lemon Juicer With Double Cones
In stock
$39.00
SKU:
KEJC008B
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Power | 160W |
| Material | Stainless Steel |
350W 0.8L Adjustable Speed Juice Extractor
In stock
$49.00
SKU:
KEJC010B
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Power | 350W |
| Material | Stainless Steel |