Showing 1549–1566 of 2223 results
34W Electric Hair Curler With 360° Swivel Cord
In stock
$19.00
SKU:
KEHS015W
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Power | 34W |
| Color | Brown |
1200W 3-In-1 Hot Air Styler with 3 Heat Settings & 3 Accessories
In stock
$35.00
SKU:
KEHS022L
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Power | 1200W |
| Color | Blue |
60W~75W Ceramic Hair Straightener with High Heat Performance & LED Temperature Display
In stock
$35.00
SKU:
KEHS027W
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Power | 60~75W |
| Color | White |
1800-2200W Ionic Professional Hair Dryer With 2 Speed & 3 Heat Setting
In stock
$25.00
SKU:
KEHS032L
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Power | 1800-2200W |
| Color | Blue |
1800-2200W Ionic Professional Hair Dryer With 2 Speed & 3 Heat Setting
In stock
$25.00
SKU:
KEHS032Z
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Power | 1800-2200W |
| Color | Purple |
400W 1.5L Two Speed Pulse Function Stainless Steel Blades Table Blender
In stock
$29.00
SKU:
KEJB001W
200W 2 Speed Mode Hand Blender
In stock
$19.00
SKU:
KEJB016W
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Power | 200W |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
250W 600ml Wired Personal Blender With Two Plastic Bottles
In stock
$35.00
SKU:
KEJB033L
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Capacity | 600mL ~ 600ml |
| Power | 250W |
600W 4 IN 1 Handheld Blender With 600ml Measuring Cup
In stock
$45.00
SKU:
KEJB038W
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Power | 600W |
160W Electric Lemon Juicer With Double Cones
In stock
$39.00
SKU:
KEJC008B
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Power | 160W |
| Material | Stainless Steel |
350W 0.8L Adjustable Speed Juice Extractor
In stock
$49.00
SKU:
KEJC010B
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Power | 350W |
| Material | Stainless Steel |
1850W~2200W 1.7L Stainless Steel Electric Kettle
In stock
$25.00
SKU:
KEKT004W
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Capacity | 1.7L |
| Power | 1850~2200W |
| Material | Stainless Steel |
1850W~2200W Glass Electric Kettle With LED Light Boiling Indicator
In stock
$25.00
SKU:
KEKT018B
| Brand | Decakila |
|---|---|
| Capacity | 1.8L |
| Power | 1850-2200W |
| Color | Black |